Przejdź do treści
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

O firmie BONDIOLI & PAVESI

bondioli-pavesi-66.jpg [miniatura]

Firma Bondioli & Pavesi powstała w miejscowości Suzzara we Włoszech w roku 1950 i od dnia swojego powstania produkuje podzespoły układów przenoszenia napędu. Wybór takiej specjalizacji zaowocował opracowaniem kompletnej gamy produktów będących w stanie zaspokoić wymagania i potrzeby klientów z całego świata.

Obecnie firma Bondioli & Pavesi jest obecna na rynkach w ponad 50 krajach i jest liczącym się producentem wałów przegubowych oraz przekładni do zastosowań rolniczych i przemysłowych.

W Polsce Bondioli & Pavesi Sp. z o.o. została utworzona w 1994 roku jako filia grupy Bondioli & Pavesi S.p.A., prowadząca działalność handlową i obsługująca producentów maszyn rolniczych i przemysłowych na terenie całego kraju.

PRZENOSZENIE NAPĘDU

PRZENOSZENIE NAPĘDU

Bondioli & Pavesi oferuje kompletne rozwiązania układów przenoszenia napędu. W skład systemów wchodzą wały przegubowe i skrzynie przekładniowe. 

HYDRAULIKA SIŁOWA

HYDRAULIKA SIŁOWA

Bondioli & Pavesi oferuje między innymi pompy i silniki hydrauliczne, rozdzielacze, zawory oraz joysticki i linki.

TECHNIKA ASENIZACYJNA

TECHNIKA ASENIZACYJNA

W ofercie Bondioli & Pavesi znajdują się produkty firm Battioni Pagani, Mataltecnica, Dallai i innych

TECHNIKA OPRYSKOWA

bondioli-pavesi-75.jpg

W skład oferty wchodzą pompy memebranowe, komputery, zawory sterujące Annovi Reverberi, Arag, Fieni Giovani i innych

back to top